.

.

Asixxsix 4K Android WiFi, Bluetooth DLP Проектор LED Џеб Мини Видео Проектор, Wireless Dongle ТВ-лцд Проектор Екранот HDMI WiFi Приемник за Android Netflix YouTube Додатоци за Електроника 4K

Asixxsix 4K Android WiFi, Bluetooth DLP Проектор LED Џеб Мини Видео Проектор, Wireless Dongle ТВ-лцд Проектор

DEN 414.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Погоден за безжична конекција екранот уреди , вклучувајќи телевизии, проектори, прикажува.Целосна поддршка за Netflix, You Tube, Google Chrome, видео игри и апликации за филм сајтови.Повеќе начини : Air Play, DLNA, Miracast, Air Mirror, за крос-систем, крос-терминал прикажување на екранот.Висока резолуција 1080 P full HD HDMI ™ излез, брзина на обработка се зголеми за 50%.Широк спектар на апликации, ништо подобро од домашниот театар, игри, презентации, конференции и конференции.Plug and play, нема потреба за апликациите или возачи. 3 чекори за да уживајте во големиот екран искуство : приклучување, поврзување, прикажување. 1080 P безжична дисплеј : безжичните екранот dongle ресиверот може да безжично огледало целата екранот на вашиот мобилен уред, smart телефон, таблет или лаптоп за да HDTV или HD проекторот.Безжична HDMI dongle, исто така, поддржува прикажување до 1080 P резолуција.Проширена употреба : Airplay hdmi dongle може да се вметнат во автомобил е HDMI порт како автомобил огледало линк кутија.Огледало dongle може да безжично проектот GPS навигација, видео и музика на вашиот автомобил екран.Овој ТВ dongle исто така, може да се користат за домашна забава, бизнис состаноци и едукативни презентации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата