.

.

Fujiyuan 1 buc Бела 3000 Метри Светат во Темница Машина Везови Тема Шие 150D Оптички Полиестер

Fujiyuan 1 buc Бела 3000 Метри Светат во Темница Машина Везови Тема Шие 150D Оптички Полиестер

DEN 580.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Количина : 1 buc.Должина : 3000 Двор / 2700 м ; Спец : 150 D/2. Боја : Бела.Прозрачна светлина : апсорбира светлина во текот на денот, ќе бидете во можност да ја премине-светло чување во влакна.Бојата што ќе ја изберете не велат дека тоа покажува иста боја на темно и на денот.Количина : 1 buc Должина : 3000 Двор / 2700 м Спец : 150 D/2 Боја : Бела Материјал : Полиестер Тоа ќе имаат мал боја разлика, бојата на лични екранот е, исто така, различни таму ќе бидат различни степени на боја Бела сите овие боја во темнината покажуваат слични светлосен ефект.Прозрачна светлина.Бојата што ќе ја изберете не велат дека тоа покажува иста боја на темно и на денот.Прозрачна светлина : апсорбира светлина во текот на денот, ќе бидете во можност да ја премине-светло чување во влакна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата