.

.

Lights4fun 13 Божиќ денот на Благодарноста Падне Злато Метален Лист Вештачки Венец Декорација за Пред Врата & Затворен Ѕид

Lights4fun 13 Божиќ денот на Благодарноста Падне Злато Метален Лист Вештачки Венец Декорација за Пред Врата

DEN 381.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Неверојатна и Единствена Алтернатива на Традиционалниот Празник Венец.Внатрешен Дијаметар 8", Надворешниот Дијаметар Од 13".Висат на Врата или да ја Користите како Табела Централен со Свеќи.За Затворени или Покриени Отворено Екранот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата