.

.

27 PcsUniversal Шлем Соочи Пена за Полнење, Анти-Судир Шлем Сунѓерот Заштита Влошки Велосипед Замена Влошки во Собата за Велосипед со Мотор Велосипедизам Шлем

27 PcsUniversal Шлем Соочи Пена за Полнење, Анти-Судир Шлем Сунѓерот Заштита Влошки Велосипед Замена Влошки

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Направен од висок квалитет Не-токсични меморија ЕВА пена сунѓер, меки,удобни и дише, обезбедување на максимална удобност и стабилност.Пакет Содржина : Вкупно 54 парчиња(18 парче замена шлем влошки со 36 лепило точки).се користи за да се заменат истрошени или исчезнати влошки во вашиот шлемови.Заштита : шлем влошки минимизира шлем движење и има шлем удобно во место, обезбедување на болка-слободен заштита без оглед на тоа колку долго тоа носи.Лесен за Користење : Каска соочи пена е лесно да се перат и издржливи, брзо сушење.Лесна инсталација и да ги отстраните.Тежина : Каска влошки : 10.2 g; лепило точки : 2.5 g.Апликации : Универзална велосипед шлем влошки се работи одлично во сите велосипед и мотор шлемови,Велосипед, електричен автомобил, мотоцикл шлем поставата и др.Спецификација за производ : ♦Материјал : Висок квалитет на ЕВА пена сунѓерот ♦Тежина : Каска влошки : 10.2 g; лепило точки : 2.5 g ♦Боја : Како на слики прикажани Функција : ►Шлем соочи пена комплет се направени од висок квалитет не-токсични меморија ЕВА пена сунѓер,мека и издржливи, обезбедување на максимална удобност и стабилност. ►Шлем влошки минимизира шлем движење и има шлем удобно во место ►Лесно перат и издржливи, брзо сушење.Лесен за инсталација и отстранување ►Апликации : Универзална велосипед шлем влошки се работи одлично во сите велосипед и мотор шлемови Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет Содржина : 18 *Шлем Влошки 36 *Лепило точки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата