.

.

2021 Petocase HD 1080P Камера со Микрофон,Прстен Светлина,Plug and Play,се Прилагодува Осветленоста,Напредни Авто-Фокус,Заштита на Приватноста,USB Стриминг веб Камера за КОМПЈУТЕР

2021 Petocase HD 1080P Камера со Микрофон,Прстен Светлина,Plug and Play,се Прилагодува Осветленоста,Напредни

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Светлина Корекција и Флексибилни Tripod】 : Вграден-во рингот светлина со touch control pad нуди 2 начини на осветлување и ја прилагодува осветленоста,ниска кон висока осветленост може да се прилагоди од страна на долго притиснете, бела или топла светлина, може да се промени со клик, да ги исполнуваат на вашиот различните потреби во слабо средина, направи вашето лице да изгледа посветла и убава.Флексибилни tripod ти овозможува да поставите веб камера секаде онаму каде што се работи најдобро. 【Спектакуларни Видео и Квалитет на Слика со 360° Пан-Навалите】 : Висока дефиниција 1080 P камера испорачува 30fps остриот видеа и слики квалитет,со многу повеќе nuanced и lifelike слика или smoother видеа од вашиот беше во можност да се добие од вградената камера, совршен за онлајн конференции, во живо стриминг видео повици, итн.флексибилни tripod стојат и 360° хоризонтална и 90° вертикална ротација на вредноста, па можете да го поставите на нашата веб камера речиси насекаде каде што сакате. 【Двојна Стерео Намалување на Шумот Микрофон】 : Вграден-во двојно намалување на бучава микрофони со дигитален шум филтрирање технологија која филтри бучавата во позадина,добива јасен глас снимање и кристално аудио квалитет за вас.Тоа може да се обезбеди најдобрите видео искуство дури и во бучна средина. 【Plug and Play & Авто Фокус】 : Тоа само се инсталира лесно и брзо, брзо препознавање и auto setup во 30 години, само вклучете го и вие сте подготвени да одат,поддржува повеќекратни типови на конекција, вклучувајќи USB 2.0 типот и USB 3.0 тип а и С конекции,5.2 нозе USB кабелот е доволно долго за учење и службената употреба.Авто фокус на вашето лице во реално време. 【Широк Компатибилност и 1 Година Ограничена Гаранција】 : Широко Компатибилен со повеќето мејнстрим видео апликации, како Skype, Зум, You Tube, Face Time, Facebook Телевизија, итн.Работи со заедничките системи како Windows XP/2000/7/8/10, на Mac OS Android Паметни ТВ, Xbox Еден, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата