.

.

HD веб-Камера со Микрофонот е Повисока Резолуција Од 1080P.SOiOS 2К веб Камера Full HD Автофокус Компјутер, Камера со Приватноста Штит

HD веб-Камера со Микрофонот е Повисока Резолуција Од 1080P.SOiOS 2К веб Камера Full HD Автофокус Компјутер,

DEN 479.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2021 НОВА : SOi OS ексклузивен Надворешен дизајн,45fps.Со широк агол на камерата, стаклена леќа изглед, изградена-во возач и намалување на шумот микрофон, погоден за различни компјутерска опрема.Full HD : SOi OS мрежа full HD камера може да произведе видеа со резолуција од до 2560x1440. Full HD стаклена леќа може да обезбеди појасни слики.Намалување на шумот Микрофон : На веб камера има вградено во намалување на шумот микрофон, која може да го подобри квалитетот на видео повици.Широко се користи во средби, во живо емисии, видео разговори, итн.За Заштита на приватноста : Кога не е во употреба, на privacy protection поклопецот на камерата може да го поклопецот на леќите.И ова за заштита на приватноста на поклопецот може заштита на леќите на камерата од прашина.Вграден-во Возач : компјутер камерата е погодна за различни компјутерски системи, без дополнителни симнување на возачот е потребно, и USB2.0 кабел е вклучен, што е повеќе погоден за употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата