.

.

3 Еез Лице Жилети за Жените,Веѓа Жилет, Веѓа Тример, Веѓа Хлапак и Прецизност Отстранување на Влакна Хлапак,Подароци за Мама

3 Еез Лице Жилети за Жените,Веѓа Жилет, Веѓа Тример, Веѓа Хлапак и Прецизност Отстранување на Влакна Хлапак,Подароци

DEN 47.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.Допрете прозорци се брзо и лесно со овој сестран убавина алатка која го обликува веѓите, ги отстранува казна, косата, па дури и smoothens кожата. 2.3 X Жените Веѓа Жилет. 3.Висок квалитет на ножеви се уникатно дизајнирани со парична казна микро стражарите да им помогне да се заштити кожата. 4.Тенок, преносни големина така што се подготвени за допир-up во секое време, насекаде. 5.Нежно поправка на косата да ја прават кожата мазна.Користете лосион или бричење крем за нега на простор пред бричење. 3 Еез Лице Жилети за Жените,Веѓа Жилет, Веѓа Тример, Веѓа Хлапак и Прецизност Отстранување на Влакна Хлапак,Подароци за Мама.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата