.

.

Веѓа Тример Целосно Нерѓосувачки Челик Веѓа со Жилет ги Покрие Дополнителни Остри за Мажи&Жени(10PCS)

Веѓа Тример Целосно Нерѓосувачки Челик Веѓа со Жилет ги Покрие Дополнителни Остри за Мажи&Жени(10PCS)

DEN 177.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤【ВНИМАНИЕ】- сината веѓа жилети со заштитна нето се погодни за зелената страна, црвена роза еден се погодни за професионална. ❤【СПЕЦИФИКАЦИЈА】- Материјал : не ' Рѓосувачки челик, смоли заштитна маска.Вкупна должина : 13cm. ❤【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】- Лесни и не се лизга на зафат за лесна контрола.Тенок, преносни големина така што се подготвени за допир-up во секое време, насекаде. ❤【ВИСОК СТЕПЕН на СЕЧИЛОТО】- Лесно да се отстрани праска fuzz и слој на мртвата кожа за природно блескав кожата. ❤【МУЛТИ ФУНКЦИЈА】- форми веѓите, ги отстранува казна, косата, па дури и smoothens кожата.Боја : црвена роза, сина,.Големина : како на сликата покажува.Материјал : пластични и нерѓосувачки челик.Количина : 5-10 парчиња.Сечилото е екстра остар , ве молиме, чувајте ги подалеку од деца.Не се препорачува црвено-шарп-еден за лице помладо од 18 години.Изберете сино-еден, наместо.Ве молиме да се стави безбедноста на поклопецот кога не е во употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата