.

.

Ofanyia Јасно Веѓа Стил Гел Водоотпорен Долготрајни Транспарентен Веѓа Eyelash Фиксна Гел Веѓа Обликувањето Стил Течни

Ofanyia Јасно Веѓа Стил Гел Водоотпорен Долготрајни Транспарентен Веѓа Eyelash Фиксна Гел Веѓа Обликувањето

DEN 125.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ДОЛГОТРАЈНИ & ВЕЃА СТИЛ : Дали имате кратки или огромни веѓите, можете да добиете меки и природни веѓите по користење на веѓа гел.Одлично за веѓата обликување, што се користи за да го скроти непослушните веѓите и зајакнување на веѓата стил.ПРИРОДНИ И ПОЛНИ : веѓа Течност е јасно поставување на производот, кога бранеа природните веѓа додава дебелина, волумен и текстура, со што на вашата шминка изгледа повеќе.ВОДООТПОРЕН И SMUDGEPROOF – Користење на единствена формула, веѓа pomade е посилен Водоотпорен и Smudgeproof.Ти дефинитивно ќе ги носи во текот на целиот ден.БЕЗБЕДНА И ЗДРАВА : Овој производ е направен од лесна и не-иритирачки материјали.На сите природни и органски формула е дизајнирана специјално за веѓите.Тоа е без мирис, боја и пенење агенти.Тоа нема да предизвика иритација или отсуство на несакани остатоци во вашиот веѓите.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Натопи мазна четка во веѓата pomade.Преглед и да се пополни во било редок области во веѓите, а потоа се спојуваат со spoolie да се избалансираат сите груби линии. ♥ДОЛГОТРАЈНИ & ВЕЃА СТИЛ : Дали имате кратки или огромни веѓите, можете да добиете меки и природни веѓите по користење на веѓа гел.Одлично за веѓата обликување, што се користи за да го скроти непослушните веѓите и зајакнување на веѓата стил.♥ПРИРОДНИ И ПОЛНИ : веѓа Течност е јасно поставување на производот, кога бранеа природните веѓа додава дебелина, волумен и текстура, со што на вашата шминка изгледа повеќе.♥ВОДООТПОРЕН И SMUDGEPROOF – Користење на единствена формула, веѓа pomade е посилен Водоотпорен и Smudgeproof.Ти дефинитивно ќе се носат со сите нив ден.♥БЕЗБЕДНА И ЗДРАВА : Овој производ е направен од лесна и не-иритирачки материјали.На сите природни и органски формула е дизајнирана специјално за веѓите.Тоа е без мирис, боја и пенење агенти.Тоа нема да предизвика иритација или отсуство на несакани остатоци во вашиот веѓите.♥ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Натопи мазна четка во веѓата pomade.Преглед и да се пополни во било редок области во веѓите, а потоа се спојуваат со spoolie да се избалансираат сите груби линии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата