.

.

Природни Веѓа Гел Кора Исклучување 3D Око Веѓата Шминка Водоотпорен Долготрајни Веѓа Багра Гел Крем со Четка

Природни Веѓа Гел Кора Исклучување 3D Око Веѓата Шминка Водоотпорен Долготрајни Веѓа Багра Гел Крем со Четка

DEN 143.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Природни 3 D веѓа со четка, да се создадат повеќе од три-димензионални природни веѓа.Мека формула, мазна текстура, лесно да се примени.Висок степен на чистота на боја и текстура кадифена.Водоотпорен, longlasting, бојата трае во текот на целиот ден без да бледнее или creasing.На мека четка ви помага да се создаде прецизни линии, направете ја вашата веѓа повеќе физички.Пакет : 1x Веѓа крем со четка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата