.

.

Basire Лебди Бисер Оркестарот Розова Магента Бела Вазна Спојници 80pcs Нема Дупка Бисери

Basire Лебди Бисер Оркестарот Розова Магента Бела Вазна Спојници 80pcs Нема Дупка Бисери

DEN 821.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бисери немаат дупки да го даде завршувањето изгледа избрани спојници за вазна, Модерен дом оркестарот Маса декорации за дневна соба Вазна спојници Плажа украси за дома Дома декор дневна соба.Се создаде убава лебди бисер централен со додавање на транспарентен гел монистра.Селски свадба оркестарот Лето украси за дома додатоци за вазни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата