.

.

Вакуум Sealer Машина, Храна Saver Vaccum Sealer Со Сува & Влажна Режими, Вклучува Вграден Во Машина, Вода Ритам И Чанти

Вакуум Sealer Машина, Храна Saver Vaccum Sealer Со Сува & Влажна Режими, Вклучува Вграден Во Машина, Вода Ритам

DEN 959.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ПЕЧАТ ФУНКЦИЈА И НАДГРАДИ ВШМУКУВАЊЕ】На храна sealer произведува големо вшмукување моќ на 60k Pa отстранува воздухот од кеси.Го намалува spoilage и храна отпад.И готвење и јадење подготовка ќе стане полесно, повеќе економски и побрзо.но исто така ги штити куќа држете предмети (како што се слики, писма, списанија, стари слики, ткаенина место душеци) од оштетување. 【РЕЖИМИ】Вакуум sealers е дизајниран со три избор на модови : сува, нежни, влажна.Кој може да го обезбеди вашиот храна со најдобри можни зачувување врз основа на различни видови на храна.Обезбедува вашиот храна со најдобро чување врз основа на видот на храната. 【ФУНКЦИИ】①Vacuum печат : помош за складирање на месо, зеленчук и морски плодови во вакуум торба. ②Single печат : печат на чипс, ореви, брашно која не треба пумпа надвор на воздух. ③ Пумпа надвор на воздух од храна чаша и шише вино со вшмукување на воздух црева. 【ПОГОДНО】Компактна големина и лесен дизајн, може да се исчисти sealer машина лесно & безбедно.Се вклопува до 12in ширина вакуум sealer торби и ролни.Целосно автоматско вакуум запечатување операција, мека на допир дигитални копчиња, LED индикатор светла, со вграден-во машина намалување на кеси во зависност од вашата потреба. 【ПРОФЕСИОНАЛНИ СТАРТЕР КОЛЕКЦИИ】Вакуум sealer дополнителен комплет е опремен со запечатување торби и транспорт црево, вакуум sealer пакет исто така вклучува : 10 вакуум кеси, 1 Прирачник за Корисникот. 12-месечен грижете се-бесплатно осигурување на квалитетот. (Не вклучува вакуум резервоарот!).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата