.

.

OTG Адаптерот на USB C до USB Адаптер за Полнење Кабел PD Брзо Полнење 2 во 1 за Мобилни Телефони за Компјутери за Таблет КОМПЈУТЕР

OTG Адаптерот на USB C до USB Адаптер за Полнење Кабел PD Брзо Полнење 2 во 1 за Мобилни Телефони за Компјутери

DEN 832.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Plug and play без возач, погоден за мобилни телефони/таблет КОМПЈУТЕР/компјутери кои OTG поддршка функција.Конвертор со полнење функција, поддршка PD брзо полнење, што ќе ви овозможи да го користите додека се полни.Ефикасна и стабилна смарт чип, изградена‑во надгради смарт чип, посилни и постабилни компатибилност.Овозможува филмови/документи да се прочита во секое време, може да се види филмови и барање фајлови со надворешен USB флеш диск/читач на картички.Усвојување 3.4 мм дебел конзервирани бакар core жица, анти‑виткање, носат‑отпорни, и се спротивстави на оксидација.Функција : 1. Plug and play без возач, погоден за мобилни телефони/таблет КОМПЈУТЕР/компјутери кои OTG поддршка функција.2. Овозможува филмови/документи да се прочита во секое време, може да се види филмови и барање фајлови со надворешен USB флеш диск/читач на картички.3. Ефикасна и стабилна смарт чип, изградена‑во надгради смарт чип, посилни и постабилни компатибилност.4. Усвојување 3.4 мм дебел конзервирани бакар core жица, анти‑виткање, носат‑отпорни, и се спротивстави на оксидација.5. Конвертор со полнење функција, поддршка PD брзо полнење, што ќе ви овозможи да го користите додека се полни.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : OTG Adapter Material : TPE+ABSModel : MH361 Function : Надворешни Мобилни Хард Диск/У Диск/Камера/Тастатура/Mouse Core : Конзервирани Бакар Core Жица.Жица Со Дијаметар : Прибл. 3.4 mm/0.13 in Overall Должина : Околу. 13cm/5.1 in Chip : Надгради Смарт Чип Пакетот Листа : 1 x Тип‑C до USB OTG Адаптерот.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
OTG Adapter
Material:
TPE+ABS
Model:
MH361
Function:
External Mobile Hard Disk/U Disk/Camera/Keyboard/Mouse
Core:
Tinned Copper Core Wire.
Wire Diameter:
Approx. 3.4mm/0.13in
Overall Length:
Approx. 13cm/5.1in
Chip:
Upgraded Smart Chip
Package List:
1 x Type‑C to USB OTG Adapter :
Најдобри предлози во категоријата