.

.

Мајчин Унија Тип-C Биро Кабел – USB-C за да го USB-C – 8ft Ултра-Силна Не се Лизга Полнење Кабел со Сидро Тежина Компатибилен со MacBook & MacBook Pro 2017-2020, Microsoft Surface Оди 2(Космосот)

Мајчин Унија Тип-C Биро Кабел – USB-C за да го USB-C – 8ft Ултра-Силна Не се Лизга Полнење Кабел со Сидро Тежина

DEN 1231.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

НАПРАВЕНИ ЗА USB-C / ТИП-C УРЕДИ : Полнење & sync вашиот најмоќните Тип-C уреди од било кој USB-В порта.Компатибилен со Mac Book & Mac Book Pro 2016-2020, Mac Book Air 2018-2020, Microsoft Surface Оди 2, Dell XPS, Lenovo Thinkpad, Google Pixelbook, Тип-C i Pad Pro & i Pad Воздух, и повеќе.ВИСОКА-БРЗИНА БРЗО ПОЛНЕЊЕ : Поддржува Моќта на Испорака (PD) до 100 W за моќен, високиот-брзо полнење за вашиот Тип-C лаптоп или таблет.Едноставно се спарите со некој PD-от ѕид-полнач за да го отклучите најбрз полнење уште.ПАМЕТЕН ДИЗАЈН : Направена со прилагодливи водител на тежината која ги држи вашите кабел во право, каде што треба тоа.Вградена LED светло лесно ви овозможува да знаете кога вашиот уред се полни.УЛТРА-СИЛНА : Трајни најлон плетенка кабел кој засилен структура направена со Du Pont Kevlar влакна за сигурен сила.О-Flex вирус олеснување дизајн на конекторот заеднички апсорбира 2x повеќе стрес од редовните вирус олеснување.Нејзините 10,000+ наведнуваат* животен век го прави тоа 6x посилни од стандардните полнење кабли.Цел ЖИВОТ ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : Векот на траење На Ограничена Гаранција ќе ги покрие било дефекти во материјалите или изработката под нормална услови, онолку долго колку што клиентот е сопственик на кабел - ве Молиме погледнете на веб страната на производителот за целосните услови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата