.

.

USB C за да го USB-C Кабел PD 100W 20V 5A - EVISTR 2PACK USB Тип C Кабел Најлон Плетенка Брзо Полнење Кабелот Компатибилен со MacBook Pro, Samsung Галакси Забелешка 20, лап-топ компјутери, Повеќе ?

USB C за да го USB-C Кабел PD 100W 20V 5A - EVISTR 2PACK USB Тип C Кабел Најлон Плетенка Брзо Полнење Кабелот

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100 W 20 V 5 A PD Брзо расте : Evistr USB C за да го USB-C Кабел со E-Маркер за да им даде на вашиот max моќ испорака на 100 W, го полните вашиот уредите.Совршен за вашите мобилни телефони, таблети, лаптоп и сл.Пренос на Податоци MAX 480 Mbps : овој USB C кабел освен enhanced полнење брзина, со брз пренос на податоци на способноста лесно да се исполнат вашата дневна статистика за пренос на податоци има потреба. (USB 2.0 кабелот, не го поддржуваат видео).Вредност утврдена : 2 Pack во Собата.Стилски боја USB C полнење кабел.EVISTR нуди различни должина 6 FT, 10 FT,и бои за избор.Издржливи Површината Оди/Книга 2; Dell XPS 15/13; HP Спектарот/Комора; Галакси S20/S10/S9/S8, Имајте на ум 20/10; Google Пиксели 4 3 2 XL; DJI OSMO џеб; Nintendo Прекинувач; PS5 Контролер 2019 / Mac Book Pro 15 2019 / 2018 / 2017 / 2016 / Mac Book Pro 13 2019 / 2018 / 2017 / 2016 / Mack Book Воздух 2020 година / 2018. i Pad Про 11" 2020 година / 2018 i Pad Про 12"9 2020/2018. Dell XPS 15 / 13. Google Pixelbook.Zen Book 3 UX390 UA.Think Pad L390 Јога.Samsung Galaxy Tab S3 / Галаксија На Книгата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата