.

.

SupplySource 6ft USB Кабел се Користи за Замена за Граѓанин КТ-S310 КТ-S310A КТ-S310II CTS310 КТ-S2000 КТ-S2000PAU-Б.К КТ-S2000PAU-ПОТ Термички ПОС Печатач

SupplySource 6ft USB Кабел се Користи за Замена за Граѓанин КТ-S310 КТ-S310A КТ-S310II CTS310 КТ-S2000 КТ-S2000PAU-Б.К

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔USB Printer 2.0 Кабелот е идеален за поврзување на вашата тастатура, глувче, скенер, хард дискот, печатачот, сервер, камера и повеќе, на лаптоп, компјутер или друг USB-от уред. ✔На податоци брзина на пренос на овој печатач кабелот е да стигне до 480 Mbps, исто така,овој usb кабел за принтер наназад компатибилен со USB 1.1(12 Mbps) и USB 1.0(1.5 Mbps) стандардни уреди.Plug and play. ✔Изградени со корозија-отпорни, позлатени конектори за оптимално сигнал. ✔Овој USB 2.0 И Е-Човек да се Б-Машки кабелот е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ). ✔6ft USB Кабел се Користи за Замена за Граѓанин КТ-S310 КТ-S310 A КТ-S310 II CTS310 КТ-S2000 КТ-S2000 PAU-Б.К КТ-S2000 PAU-ПОТ Термички ПОС Печатач.Supply Source 6ft USB Кабел се Користи за Замена за Граѓанин КТ-S310 КТ-S310 A КТ-S310 II CTS310 КТ-S2000 КТ-S2000 PAU-Б.К КТ-S2000 PAU-ПОТ Термички ПОС Printer Notice : 1. Ве молиме осигурете се дека уредот пред цел.2. Ако користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Не го стави на кожата производи.3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата