.

.

Cdcjkuai 6ft USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Податоци Sync Кабелот за Симонс SD600 Електронски Тапан Комплет Наместен

Cdcjkuai 6ft USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Податоци Sync Кабелот за Симонс SD600 Електронски Тапан Комплет Наместен

DEN 136.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Cdcjkuai кабелот за напојување направени со највисок квалитет.Отпорни на корозија и абразија отпорни.Овозможување на пренос на податоци без одлагање.Овој производ е сосема нова(Не-ОЕМ).Голема брзина на пренос на податоци, USB 2.0 high speed кабелот.Оваа кабелот се користи за да се поврзете со компјутери, лаптопи, таблети, печатачи и други уреди со USB Тип-Б пристаништа.ЛЕСНА КОНЕКЦИЈА : се Поврзува глувци, тастатури, и брзина-критички уреди, како што се надворешни хард дискови, принтери, и камери за да ја вашиот компјутер.Овој производ е сосема нова(Не-ОЕМ).Голема брзина на пренос на податоци, USB 2.0 high speed кабелот.Со користење на оваа власт кабел може да се обезбеди вашиот живот повеќе пријатна.Овој USB Кабел Кабелот може да се широко се користи од страна на било кој уред со USB тип-Б пристаништа.Висок квалитет и добро материјал се обезбеди Совршена изведба.Cdcjkuai Моќ Кабел изградени со корозија-отпорни, позлатени конектори за оптимално сигнал јасност и екранировка за да се минимизира пречки.Cdcjkuai 2.0 USB A Машки да Б Машки Кабел е сигурен избор за поврзување на уреди со USB Тип Б Машки пристаништа како принтери, скенери, печатач switch центри, и други наследство уреди кои се економски да се задржи како бекап.Целосна USB 2.0 Capability Full USB 2.0 способност, 480 Mbps брзината на пренос на податоци & поради компатибилност наназад, побрз пренос на податоци брзина од повеќето Wi-Fi конекции и подобро безбедност со компатибилен опрема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата