.

.

КООРДИНАТОР Преносни Рачен Патување Фан, 3 Брзини Лични Вентилаторот за Ладење Биро Фан, USB Управувани, Тивко, Лесни Мини Вентилатор за Дом, Канцеларија, Патување, От

КООРДИНАТОР Преносни Рачен Патување Фан, 3 Брзини Лични Вентилаторот за Ладење Биро Фан, USB Управувани, Тивко,

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Преносни и лесен : уникатен рачно дизајн заедно со преносни и лесен дизајн е многу погодна за употреба на отворено, особено погоден за лето патување или outdoor спортови и активности.Оваа рачни мини фан може да се излади на вас долу на неколку секунди.Мора да се во лето. 3 нивоа прилагодливи-симпатична рачен фан со прилагодливи брзо ќе ги задоволи вашиот различните потреби, вие само треба да притиснете на копчето за да ја прилагодите брзината.Мал рачен-ова џеб фан може да се стави во џеб или торба и да врши со вас цело лето, тоа ќе биде подарок за модерен девојки, момчиња, мажи, жени и деца.Една машина со повеќе функции-погодна за внатрешна и надворешна употреба.Лични фан може да генерира природни правец да се задржи кул кога читате, остварувањето, се редат и патување.Тоа е вашиот најдобар партнер во жешките летни.USB полнење-овој USB биро фан се напојува преку USB полнење на батеријата.Тоа може да се користи како мал вентилатор за патување, канцеларија, и за домашна употреба.Безбедност на мрежа-се вртат мрежа дизајн, благородна и великодушни, ефикасно да го заштити вашите раце од тоа да биде изгребани од страна на фан ножеви боли.Напојување режим : USBAir снабдување на владата : не вртење страница, без глава shaking Mode на работата : mechanical Whether за поддршка на полнење : не supported Speed прилагодување опрема : трето gear Battery напон : 5 V-7 V-9 VRated моќ : 4 WBattery капацитет : 800m Ah Product големина : 11 X6.5 X3 CMWorking време : 1-3 hours Net тежина : 115g/PC.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата