.

.

Pinklove Преносни Рачен Фан 10-42 Часа Работно Време USB Полнење Виси Фан за Домашни Патување Отворено за Активности на Отворено, Лето Подарок за Мажи Жени

Pinklove Преносни Рачен Фан 10-42 Часа Работно Време USB Полнење Виси Фан за Домашни Патување Отворено за Активности

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✿USB Полнење & долгорочна Употреба : USB мини фан со голем капацитет на батеријата Со USB полнењето метод, преносни фан компатибилен со USB порти, како што се лап-топ компјутери, моќ банки, ѕид-монтирани полначи, и автомобил полначи.Може да се полни во секое време, насекаде. ✿Брзината на нашите фанови е побрзо од повеќето фанови на пазарот, што може да ви донесе повеќе свежина.Со USB полнењето, можете да го користите во секое време, насекаде, без разлика дали сте на работа, студирање или шопинг. ✿Лесни & Ниско ниво на Бучава: која е пренослив и супер лесни, и не можете да се чувствуваат своето присуство дури и ако се држи во рака.Овој ладилник фан оперативни, тој е направен од висок квалитет на бакар brushless мотор, лични фан создава посилна, посмирен и потивок правец. ✿Опции за излегување Во Лето : вентилаторот за Ладење во жешките летни.Кога ќе одат надвор, можете да ги носите во вашата торба.Особено погодна за летен патуваат во и надвор од спортот.Може да се земе тоа насекаде, како на пример, кога патувате надвор во вашиот дом, канцеларија.Совршен подарок за децата, тинејџерите и возрасните, семејство и пријатели. ✿100% Сме го добиле покриени!удобно изградени & поддржан од 30 ден 'се допаѓа или вашите пари назад гаранција.Или сте љубители на производ или имате право на целосна наплата.опис на производот : Мали димензии, голем волумен воздух, можат да бидат поставени во повеќето од environment Color : види боја, розева, сина, green Suitable за деца и adults Power потрошувачка : 2.5 WCharging текст : 5v-0.5 a Battery капацитет : литиум батерија 600mah Charging време : 2 hours It може да се добие директно и кул на маса.Содржи : 1x фан.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата