.

.

GILIGEGE Рачни Фан ,Мини Рака Одржа Фан со USB Полнење на Батеријата 3 Брзина Лични Биро Табела Фан со База Мали Шминка Вентилатор за Жени, Девојки Деца (Розова, 1PCS)

GILIGEGE Рачни Фан ,Мини Рака Одржа Фан со USB Полнење на Батеријата 3 Брзина Лични Биро Табела Фан со База

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★Висока-Перформанси на Батеријата : батеријата фан управувана bypremium литиум батерија со високи перформанси и ефикасност.Ви ги нуди повеќето од континуираното работно време со 5 часа во зависност од различни брзина на ветрот.Можете да се донесе овој рачни мини рака вентилатор за прошетка,шопинг или други активности на отворено без да се грижите за батеријата. ★Можете Да ги Контролирате Ветер : 3 прилагодливи брзина на ветрот,можете да ги контролирате правец на обемот од бавно,среден и брз според различни потреби.можете да уживате во сосема ветре од бавна брзина, тендер ветрот во медиум,и е за сува eyelash,кожата крем и спреј кога ќе треба мали преносни рака одржа фан за примена на шминка. ★Работа Додека Полнење : Земете напојување од USB уреди како што се powerbank,компјутер,лаптоп,USB полнач.Hon Hey рачен пренослив фан е во можност да континуирана работа, кога тоа се поврзува со напојување.Места во базата(вклучена),тоа може да стане нормална рака биро фан.Трае 2,5 часа за да се наполни целосно. ★Преносни Големина на : лични вентилатор, дизајниран со преносни тежина 115g,мини 4.13 x 2.75 x 9.05 инч.Лесен за носење и чување на податоци за вас.Исто така е идеален рачни вентилатор за топлотни удари лето патување кампување подарок за децата, жените и пријатели.Идеален за Дизни & Travel & Сува Eyelash. ★100% Насмевка Услуга : Ако имате било какви прашања за време на употреба и не се задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме да не контактирате директно преку е-маил, кој ќе се обиде да се потрудиме да ви обезбеди со задоволително и пријателски услуги.Ние сме секогаш онлајн.Функција : Кој со три брзини, направи да уживате кул чувство донесе од страна на различни правец на брзини.Тоа може да се прилагоди во повеќе насоки, и тоа може да биде рачно, десктоп, и ја спушти слушалката.Вкупно три брзини : опрема 1 breeze за 5 часа, опрема 2 ладно ветре за 3 часа, опрема 3 силен ветар за 2 часа.Молчи намалување на шумот : моќен brushless мотор, DC brushless мотор работи постојано, мали фан сечилото jitter и голем волумен воздух.Преносни големина на : тежи околу 115g и е полесен од мобилен телефон Спецификации : Големина : 4.13 x 2.75 x 9.05 инчен Боја : Сина ,Розова ,Бела Материјал : ABS+PP+ електронски компоненти Оценет напон : 3.7 V Номинална моќност : 5 W капацитетот на Батеријата : 800m Ah Белешки : Пакет Содржина : 1 x Мини Фан 1 x USB кабел за вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината ве Молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата