.

.

NC Телескопски Виткање USB Полнење Фан Дом Канцеларија Десктоп Молчи Мини Фан

NC Телескопски Виткање USB Полнење Фан Дом Канцеларија Десктоп Молчи Мини Фан

DEN 1032.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Мулти-функција виткање полнење фан, изработени од АБС материјал и brushless мотор, прави телото и чип на мини USB вентилатор поцврсти и потрајни. 2. Удобно, тивка и безбедна : користење на високо-квалитетни еколошки материјали, тивка работа, тоа може да биде ставен на главата од кревет, удобно спиење, без бучава.Вграден-во ароматерапијата кутија може да биде укината и чуваат со мраз. 3. Брзината на ветерот има три брзини, кој може да се прилагоди според потребите.Стигнале и свитлива, бас снабдување воздух, долго траење на батеријата, индикатор за светло, USB полнењето.Ритам дизајн може да додадете коцки мраз за да се направи правец поудобно и кул, и секој дизајн е направен со нега.Вградениот мирис кутија дизајн го прави лето воздух повеќе од освежување. 4. Многу погоден за канцеларии, семејства, домовите, студија соби, библиотеки, играта соби, итн. 5. Пакетот вклучува : 1 парче x фан, 1 парче x прирачник за корисникот.Моќта на владата : USBSpecification : 17.6 X7.8 X17.7 CMProduct карактеристики : свитлива, молчи, силна wind Noise : 36d B или less Rated напон : 5v Rated моќ : 5-10w Applicable област : 20 Air снабдување метод : го page Wind брзина опрема : трето gear Mode на работата : mechanical Whether за поддршка на полнење : support Speed контрола опрема : трето gear Shaking главата начин : тресење главата нагоре и down Automatic стоп кога паѓа : не supported Whether да се претвори фан страница : Yes Gross тежина : 465g Packing волумен : 17.6 X7.8 X17.7 CMColor : 711 фан лимон жолта, 711 фан бела боја на слонова коска, 711 фан женствен розова, 711 фан темперамент сива, 632 фан емералд зелена, 632 фан симпатична розова, 632 фан едноставна бела, турбо вентилатор злато, турбо вентилатор сребро, турбо вентилатор црна, турбо Вентилатор white Item Бр. : 202188 Whether вградената батерија : Литиум battery Built-во капацитетот на батеријата : 1200am.

Кон својствата

17.6X7.8X17.7CM :
Product features:
foldable, silent, strong wind
Noise:
36dB or less
Rated voltage:
5v
Rated power:
5-10w
Applicable area:
20
Air supply method:
turn page
Wind speed gear:
third gear
Mode of operation:
mechanical
Whether to support charging:
support
Speed control gear:
third gear
Shaking your head way:
shaking your head up and down
Automatic stop when falling:
not supported
Whether to turn page fan:
Yes
Gross weight:
465g
Packing volume:
17.6X7.8X17.7CM
Color:
711 fan lemon yellow, 711 fan ivory white, 711 fan girlish pink, 711 fan temperament gray, 632 fan emerald green, 632 fan cute pink, 632 fan simple white, turbo fan gold, turbo fan silver, turbo fan black, turbo Fan white
Item No.:
202188
Whether built-in battery:
Lithium battery
Built-in battery capacity:
1200am
Најдобри предлози во категоријата