.

.

LJHH Мажите Jogger Панталони Drawstring Џогирање Панталони Солидна Sweatpants Mens Работи Облека Фитнес Тренингот Секојдневен Jogger Панталони

LJHH Мажите Jogger Панталони Drawstring Џогирање Панталони Солидна Sweatpants Mens Работи Облека Фитнес Тренингот

DEN 815.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

90% Полиестер, 10% Spandex.Drawstring затворање. ✿【Материјал】Овие направени се од премиум ткаенина.Не триење ткаенина материјал со одлична еластичност и цврстина, нуди вентилација и breathability.Мазна и ултра-меки ткаенини кој овозможува екстремни удобност со многу мала тежина без ограничување. ✿【Сезони】задржување на Топлина во зима,удобен водат софтвер во нормална дебелина, дише, лесни, но топло. ✿【Повод】Погоден за домашна и надворешна спорт.Без разлика за надворешна активност како трчање, скијање, качување, велосипедизам, кошарка, фудбал итн.Или затворен, како во канцеларија, дома, спие, bodybuilding, јога ,фитнес, обука.Сите се многу поволни. ✿【Флексибилни】Многу растеглив нудат целосна Флексибилни.Можете да се движат слободно, а во салата, канцеларија или дома.Тие се совршен за сите активности и ќе ви ги удобно.Тесни фитнес облека, може да се покаже вашата добра фигура кога ќе работат без ограничување на вашата вежба. ✿【Совети】Големина избор е за вашиот референца само.За да видите повеќе детали, ве молиме да проверите на нашата големината на сликата пред да нарачате.Се препорачува 30° вода да се измијат.Не се впие во вода за повеќе од 15 минути. ✿✿✿✿✿ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LJHH ПРОДАВНИЦА✿✿✿✿✿✿✿ Убаво Облека ✿^ _ ^✿ Добра Фигура ✿✿✿✿Овие облека се најдобри идеален за вашите пријатели, партнери и сопрузи✿✿Карактеристики : 1.Направени од високо-квалитетни материјали, трајни и соодветни за вашиот секојдневно носење.2.Збир на фитнес опрема која може да се носи за различни цели и може да се носи во сите годишни времиња за различни фитнес тренинг во и надвор од спортот.3. Кожата-friendly мека ткаенина, три-димензионални прилагоди дизајн и карактеристики на хулахопки, брзо фитил далеку пот, и да се исуши на сите времиња.4. Четири-димензионални водат високо водат ткаенини, ефикасно да соработуваат според потребите, физички вежби/јога обука/фитнес спортисти имаат голем водат способност, така што на спортската изведба е на повеќе стручни и најдобро.5.Облечен овој фустан ќе ја нагласи вашата супер добра фигура, и ќе добиете многу пофалби.✿✿Информација за производот : Пол : Men Occasion : Дневна, Обука, Отворено Sports Style : Случајни,Fashion Pattern Тип : цврсти color Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Стандард✿✿за Перење Совети : Препорачана 30° вода да се измијат.Не се впие во вода за повеќе од 15 минути.Се препорачува нежно миење на чекање за машина за перење.✿✿Совети : Рамената и нозете/мускулите се силни/имаат стомак/ако ви се допаѓа малку отворени, се препорачува да се земе поголем size Thin тело/, како на тенок, се препорачува да се земе помала големина ✿✿Големина на Табелата : се препорачува производ големина се за референца, ве молиме следете ги нашите големина на сликата внимателно пред да го купат.-✤✤✤✤✤✤Ова ќе биде прекрасен подарок✿^ _ ^✿ве Молиме купувачите што е можно поскоро✤✤✤✤✤✤✤- Големина : XX-Large | Боја : Светло Сива Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата