.

.

DUNLOP Roadsmart 3 Задна Гума (180/55-17)

DUNLOP Roadsmart 3 Задна Гума (180/55-17)

DEN 3413.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Перформанси Туринг е роден.Воведување на гуми кои не само што трае подолго, но се изведува на повисоки нивоа во споредба со натпреварот во текот на нејзиниот живот.На Roadsmart III нуди спорт-туринг велосипедисти ултра-висок километражата и спорт-велосипед ниво зафат.Извонредна влажни временски услови перформанси и велика одговорна за ракување со додавање на оваа гума е огромна флексибилност.Помалку Носат - Работи Подобро за Повеќе!Повеќе Каде - Вози Повеќе Илјади Милји на Roadsmart III!Мулти-Упатуваа : Две соединенија во истиот упатуваа даде велосипедисти голема километражата без да се жртвува за ракување.Ракување : Бидејќи велосипеди се со цел да се потпреме завршена.Влажни : Бидејќи понекогаш времето е непредвидлив.Dunlop е ексклузивни МТ Мулти-Упатуваа™ дизајн врзува високо-километражата соединение на центар, како и високо лепливоста соединение да латералниот flanks за висока соработка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата