.

.

Anothera 15-lb најголемиот Дел Торба Бели Камчиња 1/2 Големина на Аквариум Чакал Отворено Градина Поплочување на Растенијата Украсни Камења......

Anothera 15-lb најголемиот Дел Торба Бели Камчиња 1/2 Големина на Аквариум Чакал Отворено Градина Поплочување

DEN 911.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????【ПРИРОДНИ КАМЕЊА】- Овие бели природни камења се нетоксични и еко-пријателски реката карпи.Нивните природни атрибути ќе ги направи трае подолго, бидејќи тие нема да се влоши како прекривка не.Answer : ___________________________ Note : Прашина ќе се придржуваат до површината на природен камен, кои ќе исчезне после миење со вода. ????【ШИРОК КОРИСТИ】Заеднички апликации вклучуваат вкусен контејнери, и potted растенија,вазни и terrariums.Тоа е совршен за дома декор и креативна внатрешен и надворешен дизајн.Можностите се бескрајни, со овие цветни уредување бел песок карпи!. ????【ПОВРШИНАТА】Камчиња функција единствена мат "варовит" заврши за голема ниско-сјаен изглед. ????【БОЈА & ГОЛЕМИНА】Карпи опсег во должина од околу 0.5" 1" Карпи се природни и како резултат на тоа некои може да биде прекината или надвор од форма, овална или круг, дебели или тенки.Тежина : 15 килограми. ????【ЗА НАС】Обезбедува квалитетни производи и ефикасна услуга по продажбата.Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со решение што е можно поскоро. *Ние сме професионални компанија специјализирана во градина декорација производи. *Камења ние обезбеди сите се природни и не се токсични. *Ние нудиме различни видови на камења со различни тежини за вас да се избере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата