.

.

6 компјутери 2.4 Инчен Огледало Диско Топка Украси Божиќ Бесење Топки Божиќ Свадба Партија Дом Дрво Декорација со Космосот Прицврстување на Рака

6 компјутери 2.4 Инчен Огледало Диско Топка Украси Божиќ Бесење Топки Божиќ Свадба Партија Дом Дрво Декорација

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет се Вклучени : 6 парчиња 2.4 инчи дијаметар диско топка украс.Dicso Огледало Топки : сребро диско топки, кои се опфатени со сјајна огледало квадрати, тие искра убаво под светлата рефлексија.Со Бесење String : овие мини диско топки може да бидат обесени на дрвјата и се одразуваат светла.Модерен Дизајн : Светла одраз огледало топката комплет, сребро виси топката; исто точниот тип применуваат во ноќни клубови; Составени со огледало-како, мали плочки обвиен целиот топката да се даде светол и кул рефлексија.Различни Прилики : Овие огледало диско топки се идеални за централен, торта декорација, музички фестивали, роденден страни, 70-тите диско партии, танц подови и сл.Овие топки ќе биде голем плус на вашата партија украси.Големина : 2.4 Инчен 6 КОМПЈУТЕРИ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата