.

.

Креативни Мини Мали Отпад Бин Десктоп Ѓубре Кошница Дома Табела Пластични Канцелариски Материјали Ѓубре Може Да Dustbin Бела (2.4 L)

Креативни Мини Мали Отпад Бин Десктоп Ѓубре Кошница Дома Табела Пластични Канцелариски Материјали Ѓубре Може

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал/Димензија/Капацитет : Направен од пластика и силикони.креативен дизајн; Димензија : 6.5 * 5.1 * 5.1 инчен; Капацитет : 2 Л Широка Примена : Висат на врата или место на теренот & countertop.Широко се користи во кујна, спална соба, бања, автомобил, и каде што е потребно.Лесен за Користење : Инсталиран со фиксна прстен да се поправи пластични намирници кеса и фрлете го испразните ѓубрето лесно.За Спалната соба : Погодно да се фрли garbages кога сте во кревет.За Канцеларија : Идеален за користење, кога читате или пишувате ви помогне фрли заводот ѓубре брзо.Карактеристики : Ова ѓубре не е само виси но, исто така, може да се стави на земјата.Тоа е расклопна дизајн и може да се намали големината.Тоа е навистина лесен и мали не го попречуваат место.Виткање и виси ѓубре може да се зачува простор и направете го тоа лесно за употреба.Лесно да се инсталира, Само приложување на компактен виткање корпата за ѓубре да било кабинет фиоките или вратите.Сцени : 1. За Кујна : Лесно да се исчисти veggie peelings.Чувајте ги вашите кујната чиста и уредна. 2. За Бања : Погоден за ѕидот на бањата и лесно да се фрли во ѓубре. 3. За Канцеларија : Идеален за користење, кога читате или пишувате ви помогне фрли заводот ѓубре брзо. 4. За Спалната соба : Погодно да се фрли garbages кога сте во кревет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата