.

.

Голем Туш Огледало,Fogless Бричење Огледало Акрилик Шминка Избричат Огледало Бања Додатоци со Кука за Мажи

Голем Туш Огледало,Fogless Бричење Огледало Акрилик Шминка Избричат Огледало Бања Додатоци со Кука за Мажи

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Лесна инсталација】На бричење огледало за мажите може да биде поставен на било која површина со една јадица (вклучена), кој е лесен за инсталација и лесен за ракување. 【Магла-слободен дизајн】На shatterproof огледало анти-магла слој го задржува огледало површина магла-бесплатно во топла пареа туш, која е ефективна во секое време. 【Нерѓосувачки челик материјал】туш огледало е направен од високо-квалитетни материјали, кои не се лесно да се скрши, силен, и може да се користи за долго време без да се оштети. 【Заштедите време】На fogless туш огледало нема магла, која во голема мера може да го спаси бричење време во туш, кој е дизајниран да ви обезбеди со олеснување. 【Удобен и практичен】бања додатоците се мали и преносливо, и може да се постави било каде без преземањето премногу простор кога патувате.Спецификација : Предмет Тип : Бричење Огледало Материјал : Акрил + нерѓосувачки челик Пакет Листа : 1 x Бричење огледало 2 x Кука 1 x Antifog Филмот 1 x Најлон Јаже 1 x Прирачник 1 x Филм Scraper.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата