.

.

Uonlytech 8 Инчен Зголемена Огледало со Светлина, Led Зголемена Огледало Зголемена Огледало Шминка за Бања Туш кабина

Uonlytech 8 Инчен Зголемена Огледало со Светлина, Led Зголемена Огледало Зголемена Огледало Шминка за Бања

DEN 1963.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На прилагодливи gooseneck овозможува огледало за да биде блиску до вас, без да се потпреме кон огледалото цело време.Воопшто не се превиткуваат на вашата маса повеќе!. 360° на ротација помага да се прилагоди на било саканиот агол или позиција; моќен вшмукување чаша лесно може да го заклучите вашиот огледало цврсто на било чиста, мазна, рамна и чиста површина.Допрете на енергија LED светло со врвовите на вашите прсти.Лесен - за - користење притисни копче за префрлање во предниот дел на rearview огледало.Различен од другите обични шминка огледала, на 8 инчен прилагодливи gooseneck може да биде блиску до огледалото, без качување на облекување маса, и висина на gooseneck може да се прилагоди секој пат кога ќе застане пред облекување маса.Моќен 10x зголемување ви овозможува да се фокусирате на одредени делови на лицето, совршен за шминка, контактни леќи отстранување, кармин, eyeliner, веѓите и така натаму.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Пластични и Огледало.Пакет Вклучувајќи 1 x Led Зголемена Огледало.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата