.

.

Обновливи Туш Капа За Жените,Жолта Daffodil Водоотпорен Салон За Убавина Спа Бања Капа

Обновливи Туш Капа За Жените,Жолта Daffodil Водоотпорен Салон За Убавина Спа Бања Капа

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овие Туш Капи Изработени Од Висококвалитетен Полиестер Надворешен Слој И Ева Внатрешниот Слој,Ова Туш Капа Е Еко-Пријателски,Кожата-Пријателски,И Супер Дише.Тоа Е Многу Удобен За Носење.На Ластичињата Се Stitched Во Правилно И Доволно Издржливи За Да Се Одржи Вашата Коса Тесни За Време На Туширање Или Облекување.Наменска За Жени : Тоа Е Совршен За Сите Коса Должина И Thicknessesp.Обновливи И Водоотпорен,Мал Обем И Лесно Да Се Носат.Чувајте Ја Вашата Сува Коса Во Стилот И Да Уживате Во Вашето Време Додека Сте Туширање,Готвење,Шампон,Спа Време И Други Прилики.Секој Проблем Може Да Се Реши Во Рок Од 24 Часа,Може Да Се Разменуваат И Да Се Вратите Производот Безусловно Или Да Даде Целосна Наплата Во Рок Од 30 Дена. 1.Овие Туш Капаците Се Направени Од Високо Квалитетна Полиестер Надворешен Слој И Ева Внатрешниот Слој,Кој Е Лесен,Не-Токсични,Ефикасно Да Се Задржи Вашата Коса Од Добивање На Влажно Време Showering2.Дизајниран Со Strechable Еластична Бенд Го Прави Туш Капа Одговара На Повеќето Глава Големини И Го Задржува Капа Во Место Додека Сте Туширање.3.Нашите Туш Капи Може Да Се Мијат И Обновливи, Не-За Еднократна Употреба.Тоа Е Лесен, Може Да Биде Укината, Додека Travel4.Погоден За Туширање, Готвење, Миење На Лицето, Што Го Сочинуваат,Спа,Заштита На Вашата Коса Добро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата