.

.

Жените Егзотични Mandalas Виолетово-Сина Туш Капа Водоотпорен Надворешноста & Peva Поставата Обновливи Водоотпорен Хаубата За Сите Коса Должина

Жените Егзотични Mandalas Виолетово-Сина Туш Капа Водоотпорен Надворешноста & Peva Поставата Обновливи Водоотпорен

DEN 71.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Високо-квалитетни материјали изработени од полиестер влакна и PEVA ткаенина, еколошки, меки, кожни-пријателски, дише и не-боење.Двоен слој водоотпорен-се состои од два слоеви, вклучувајќи полиестер надворешен слој и мека PEVA внатрешниот слој, двојно-layer водоотпорен дизајн гарантира дека вашата коса е секогаш сува, па можете да уживате во туш со доверба.Еластична мозок-направен од високо-квалитет на гума и специјално опфатени еластична мозок, нашите туш капи се стави многу помалку притисок врз вашата глава од други туш капи.Мулти-цел-обновливи водоотпорен туш капа, може да се користи за туширање, капење, чистење, лицето за нега, шминка, СПА, готвење, апарати за чистење, итн., совршен за одржување на фризура.Ова ќе донесе олеснување во секојдневниот живот!.Универзална големина : за 10.6 во дијаметар, погоден за сите коса должини и дебелини.Исплакнете со вода по употреба и може да се користи.Гаранција : Ние се обезбеди ризик-слободни пари гаранција за враќање на, ве молиме да бидат сигурни да се купи!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата