.

.

H&R 1254702 Тркала Болт

H&R 1254702 Тркала Болт

DEN 121.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Универзал - не апликација специфични. 100% произведено во Германија.H&R квалитет на перформанси.Раководител : 17 millimeter, седиште тип : Мерцедес топката, нишка должина : 47 millimeter, нишка тип : 12 x 1.5. H&R нуди голем избор на специјалитети тркала затегнување завртки и повлечи ореви, располагање со мноштво на тема големини и седиште видови.Повлечи ореви и завртки може да се користи како замена на делови или со други H&R производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата