.

.

HONHAN за Флексибилни Tripod Телефон Држачот за Маса Камера Стојат&Мобилни Патување Октопод Tripod Phone Држач за iPhone и Андроид+Bluetooth Далечински+Мрзливи Убавина Прстен Светла

HONHAN за Флексибилни Tripod Телефон Држачот за Маса Камера Стојат&Мобилни Патување Октопод Tripod Phone Држач

DEN 549.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Октопод Стојат висина (30cm)】+【 3 телефон носителот】+【 6"(16cm)светло】+【bluetooth далечински】 【Сите производи не се вклучуваат на Мобилен телефон и микрофон и камера !!!】 Можете да ја изберете целата добро исти телефон носителот сет.Или можете да ги купите различни носителот делови кои што се заинтересирани и одговара на телефон носителот со себе.Светла, bluetooth, носителот, стојат, микрофон носителот, сите може да се исти од yourslef. 【Убавина Прстен Светлина - можете да изберете】светлина нуди 3 боја на осветлување начини : Топла Светлина, Дневна Светлина и Кул Бело кој е совршен избор за Фотографи, You Tubers, Vloggers. 【Безжична Bluetooth Далечински - можете да изберете】 Bluetooth далечински се однесува на повеќето Андроид Телефони и iphone, корисно за правење на видеа и преземање на слики кога патувате.Тоа навистина може да го подобрат целокупниот квалитет на сите ваши фотографии и видео записи.Совршена алатка за вашиот живот!. 【Земе Flex mini tripod насекаде】 Лесно се вклопува во вашата торба.Совршен туристички придружник!Нема каде да се застане на тоа?Нема проблем!Добиете совршено шут без разлика каде ќе се благодарение на уникатниот флексибилни tripod дизајн. 【Екстра долг за повеќе можност】-со можност да биде продолжен од 17.5 инчи да 80.0 инчи (можете да го изберете ја најдолгата застане да се купи), во комбинација со 180° вратот ротација & 360° ротација на главата да се најде твоите најдобри & убава пукање агол, сега можете да го ставам во повеќе луѓе или позадина да се земе најмногу ги задоволува selfies и фаќање страшни selfies или други фотографии од Порано е невозможно агли!. 【Октопод Стојат висина (30cm)】+【 3 телефон носителот】+【 6"(16cm)светло】+【bluetooth далечински】 【Сите производи не се вклучуваат на Мобилен телефон и микрофон и камера !!!】 Можете да ја изберете целата добро исти телефон носителот сет.Или можете да ги купите различни носителот делови кои што се заинтересирани и одговара на телефон носителот со себе.Светла, bluetooth, носителот, стојат, микрофон носителот, сите може да се исти од yourslef.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата