.

.

Златна Пената Tortilla Чипови, Сите Природни Пченка Tortilla Чипови | Поединечни Ќеси на Tortilla Чипови, Глутен Бесплатно, Без MSG - 1 Унца, 24 Пакет...(Barbeque)

Златна Пената Tortilla Чипови, Сите Природни Пченка Tortilla Чипови | Поединечни Ќеси на Tortilla Чипови, Глутен

DEN 387.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ХРУПКАВИ TORTILLA ЧИПОВИ : Жив и пикантен и пука со вкус, овој производ е загарантирана да се задржи враќа за повеќе!.СВЕЖО ем директно од торба Состојки : Цело Зрно Пченка, Растително Масло (содржи еден или повеќе од следните : Canola, Пченка, Cottonseed, Шафран, Соја и/или Сончоглед), Шеќер, Сол, Зачини, Пиперка, Кромид во Прав, Autolyzed Квасец, Природен Чад Вкус, Карамел Боја, Лук во Прав и Ароми.Исхрана : Нема MSG - Соја Слободно - Орев Слободни.Кошер сертификација : Раби Betzalel Klein на Lakewood и ОУ Кошер организација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата