.

.

Happyyami Керамички Торта Стојат Cupcake Екранот Носителот Сирење Одбор Бонбони Закуски Колачи Чинија Салата Сад Служат Послужавник за Свадби Чај Партии Роденден Партии ?

Happyyami Керамички Торта Стојат Cupcake Екранот Носителот Сирење Одбор Бонбони Закуски Колачи Чинија Салата

DEN 854.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

совршен приказ алатка за вашиот торта, погоден за свадба, забава, роденден, итн.Совршен за чување и прикажување на вкусни печива, како што се торта, cupcake, кифла, итн.Карактеристики на елегантен стил, кој е полн со смисла за мода.Компактни димензии, без да се зема премногу простор.Дебела база, проширува дизајн, стабилен пласман.Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив за долго време да се користи.Опис Оваа точка е стилски едноставна торта стојат, кој е направен од премиум материјал, кој може да издржи долготрајна употреба.простор за заштеда на начин за чување и прикажување на торта, а исто така може да се користи за ставање други десерти или колачи.за забави, родендени, свадби и банкети.Карактеристики - Боја : Беж.- Материјал : Керамички.- Големина : Околу 18. 00 X18. 00 X9. 00cm/ 7. 07 X7. 07 X3. 54inch.- Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив за долго време да се користи.- Совршен за чување и прикажување на вкусни печива, како што се торта, cupcake, кифла, итн.- совршен приказ алатка за вашиот торта, погоден за свадба, забава, роденден, итн.- Компактни димензии, без да се зема премногу простор.Дебела база, проширува дизајн, стабилен пласман.- Карактеристики на елегантен стил, кој е полн со смисла за мода.- Боја : Беж.- Големина : 18x18cm.Пакет Вклучувајќи 1 x торта застане.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата