.

.

12 инчен Злато Круг Торта Стои со Сјајна Кристал Монистра Десерт Колачи Овошје Служат Послужавник за Свадба, Роденден (Злато, 12)

12 инчен Злато Круг Торта Стои со Сјајна Кристал Монистра Десерт Колачи Овошје Служат Послужавник за Свадба,

DEN 1031.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ДИМЕНЗИИ : 12 инчен дијаметар плоча, 4" високи.СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Приказ колачи, cupcakes и десерти по секоја свадба, настан, роденден, забава, бебе или булчински туш, годишнина, Quinceanera, дипломирањето, попладне чај, или едноставно да го декорирате вашиот дом.ТОП КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Рачно направена раскошен челична рамка украсени со кристали кристал камења. 100% БЕЗБЕДНА ХРАНА : Насликани во безбедна храна на база на вода златна боја бојата и заврши со полу-сјајни метален изглед.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : стенд е поддржана од 3 топката нозете за да се обезбеди набитост на маса.Beaded Метал Торта Stand A вистински амблем на луксуз и стил!Нашите елегантен сребро bling торта застане е украсена со светкавиот на чело намали кристали жичен во место и дизајниран со детални внимание.Додадете контакт на glitz и глам на вашата маса прилагодувања со овој bejeweled торта сад што е прелиена со рефлексивни метал за прекрасен приказ.Класичен тркалезна форма заедно со треперењето на кристали и glistening сребрен финиш, го прават овој делукс торта застане на егзотични додаток на глам секој модерен тематските повод нагоре.Кристал Beading на Edges For блескави дисплеј, го опкружуваат овој bling торта стои со нашите кристал лустерот свеќа носители или обработени вазни и да се координираат со други кристал украсена маса колекција.Оваа glimmering gemmed торта стојат состои од три реда на миг кристал beading околу рабовите и атрактивни среброто топката на нозе додаде регал се чувствуваат.Волшебно Silhouettes сите Around Sumptuously екранот на вашиот торта со користење на овој онанирачки парче или се создаде око фаќање на централен со ставање на тоа на врвот на вашата свадба маса со LED свеќи или чаша на подводните лебди свеќи одраз волшебно silhouettes сите околу себе!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата