.

.

Божиќ Симпатична Gnomes 02 Перење Торба Тешки Перење Ранец со Рамо Ремени И се Справува со Патна торба за Перење со Drawstring Затворање Валкана Облека Организаторот За Пат?

Божиќ Симпатична Gnomes 02 Перење Торба Тешки Перење Ранец со Рамо Ремени И се Справува со Патна торба за Перење

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Оваа перење торба мерки 14.5"(дијаметар) x 29.3" (37cm×74.5 см).Капацитетот е околу 80 L, и тоа е доволно голема за одржување 2-3 носивост на перење. 【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】Оваа перење ранец е направен од 600 D Оксфорд ткаенина, трајни и солза-отпорни.Засилен иглички се дадени на секоја заеднички да се осигура дека цвест ќе не солза лесно. 【СОВРШЕН ДИЗАЈН】Оваа перење ранец е дизајнирана со прилагодливи рамо, рака и webbing се справи.Можете или да го носат на вашето рамо или да се носат со рака, кој е многу удобен за вас да излезе.На drawstring дизајн на џеб да ја заштитите вашата приватност и да спречите облека од падне за време на транспортот. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН И ПРАКТИЧНИ】Оваа перење складирање торба може да се користи за повеќе од само вашиот валканите алишта.Тоа може да се користи за чување на играчки, спортски додатоци, чевли, влошки, перници, итн.Совршен за семејство, патувања, кампување стан и универзитетот дом. 【ОДЛИЧЕН ПОДАРОК】Дали сте во потрага за совршен подарок за вашето семејство или пријатели?Потоа изберете нашите патување перење ранец, и тие ќе сакаат својата единствена шема дизајн и мулти-функционална употреба.Големина-14.5"(дијаметар) x 29.3" (37cm×74.5 см)Материјал-Оксфорд ткаенина (надворешен) +Најлон (внатрешни)Внатрешниот Џеб-внатрешен џеб со патент за мали лични предмети, како што се вашиот телефон, промена или копчињата.Виткање-Кога не се во употреба, можете лесно може да се превиткајте го и чувајте го во вашиот шкафот или куферот, кои во голема мера ги зачувува простор.Виси Попречи-може да висат на перење торба на вратата, бања, дневна соба, спална соба, како практичен перење попречи да се соберат валкана облека, крпи, детски играчки и други дребулии, заштеда на простор за вас.Водоотпорен-Овој ранец перење торба е водоотпорен и перат.Лесно Да се Одржуваат-Можете да додадете благи перење детергент за рака мие или машина за миење, или избрише површината на ранец со влажна крпа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата