.

.

10,000 lb x 2lb Тежат Бар Систем. Добиток Мерење, Животни, Добиток, Лесна за Употреба

10,000 lb x 2lb Тежат Бар Систем. Добиток Мерење, Животни, Добиток, Лесна за Употреба

DEN 19320.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Единици : lb, kg.J-Кутија : 2 Вода тесни делница кутии.Бар Големина : 42" x 3.9".Напојување : AC Адаптер (Вклучен) или Батерија (Вклучени).Изградба : Челик Барови, Zemic NTEP Оптоварување Клетки.СБ тежат барови се случаи во челик, со Zemic NTEP оптоварување клетки, и нерѓосувачки челик shield кабел.Тие имаат тешки ролки и рачка за лесно преносливост.Со помалку од 2 второ решавање на време, таа се поставува за брзи резултати со лесен за читање LCD, 1" екранот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата