.

.

uxcell Месинг Топката Вентил Затвори Исклучување G1/2 Машки да се Женски Полирање Цевка Спојка Конектор Сина

uxcell Месинг Топката Вентил Затвори Исклучување G1/2 Машки да се Женски Полирање Цевка Спојка Конектор Сина

DEN 227.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Машки Конец Големина : G1/2(Прибл OD 20.9 mm); Женски Навој Големина : G1/2(Прибл ID 18.6 mm).Лесна Инсталација во тесни работни простори.Работен Притисок : 232 PSI. 90-степен операција рачка за вклучување/исклучување на рачна контрола.Месинг за отпорност на корозија, еластичност при високи температури и низок магнетни пропустливост.Користи широко во системот на цевки и гас снабдување систем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата