.

.

Hathaway Базен Маса Билјард Додаток За Полнење

Hathaway Базен Маса Билјард Додаток За Полнење

DEN 1631.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

16 прецизност-инженерните регулатива големина 2-1/4 во.точно се тркалаат билијард топки.Две 57 во.три-парче чарли стапчиња.Алуминиум мост главата w/два дела мост стап.Топката racking триаголник.Железнички четка вклучени.Оваа премија Билјард Додаток Комплет содржи сите есенцијални билјард опрема потребни за да се добие можете да играте на вистинскиот начин.16 регулатива големина вистина-се тркалаат билијард топки се комбинираат квалитет на материјалите и точност инженеринг да се создаде трајни, совршено се бројат, топката што игра одлично.На racking триаголник е направена од трајни композитни пластика со мазна моделирани форма.Две 57-инчен два дела знаци имаат нерѓосувачки челик зглобовите ви даваат права чарли во текот на должината на стап.Завршувањето на овој комплет е два дела мост стап со алуминиумска мост, две парчиња на чарли креда и железнички четка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата