.

.

ТЕ-КО 53784 Топката Клипот, Најлон, Светлина.25Wx.48L (Пакување од 5)

ТЕ-КО 53784 Топката Клипот, Најлон, Светлина.25Wx.48L (Пакување од 5)

DEN 685.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Телото е 303 ' рѓосувачки челик.Топката е најлон.Идеален за инсталација во помеки материјали, како што се алуминиум, дрво или пластика.Се користи во разни готови производи како fastener.Често се користи во latching и обезбедување на апликации.Се користи во тела дизајн каде дел е индексирани преку наоѓа или слепи дупка.Се користи во различни тела и OEM апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата