.

.

JINLI-СЛУЧАЈ Тркала 4PCS/Многу CY16b/CY25b SUS304 летачката чинија Страната Монтирани Топката Трансфер Имајќи Единица Рициново Подвижни Тркала Ролери (Големина : CY16b)

JINLI-СЛУЧАЈ Тркала 4PCS/Многу CY16b/CY25b SUS304 летачката чинија Страната Монтирани Топката Трансфер Имајќи

DEN 1144.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тип : Прозорец Ролки; Број на Модел : CK-CY16/25b.Точка Име : НЛО летачката чинија Трансфер имајќи подвижни ролери.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Капацитет : CY-16b : 15-20 KGS; CY-25b : 30-35 KGS.Количина : 4pcs/Многу.Тип : Прозорец Ролки; Број на Модел : CK-CY16/25b Item Име : НЛО летачката чинија Трансфер имајќи подвижни roller Material : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Капацитет : CY-16b : 15-20 KGS; CY-25b : 30-35 KGSQuantity : 4pcs/Многу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата