.

.

Азија Вкус Сушени Beancurd Тркалаат – 東之味腐皮卷 (10.5 оз 1-Pack)

Азија Вкус Сушени Beancurd Тркалаат – 東之味腐皮卷 (10.5 оз 1-Pack)

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вкусен и Здрав Протеин Замена.Разноврсна, може да се готви во многу различни начини.Вакуум Запечатени за Свежина.Брза Испорака од НАС преку USPS.Азија Вкус Сушени Beancurd Тркалаат – 東之味腐皮卷 10.58 ОЗ 1 Пакет.Ве молиме да се чува на ладно место и подалеку од директна на сончевата светлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата