.

.

Американскиот Стандард 2234.528.020 Madera 15-Инчен Издолжена 1.28 GPF Универзална Тоалет Сад со Selectronic Рамна Вентил, Бела

Американскиот Стандард 2234.528.020 Madera 15-Инчен Издолжена 1.28 GPF Универзална Тоалет Сад со Selectronic

DEN 11877.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Издолжена flushometer вентил тоалет (седиште не се вклучени).Висока ефикасност, ниска потрошувачка 1.28 Литри-по-рамна.Целосно глазирани 2-1/8-Инчен trapway. 10 или 12-Инчен груб-во.АДА во согласност со 15-Инчен rim висина за достапни апликации.Опис на производот Надградба на вашиот бања со Американски Стандард тоалет.На Madera 15-Инчен издолжена тоалет карактеристики моќен директни хранат св џет акција за елиминирање на мостови.Тоа е дарежлив 10 од 12-Инчен вода површина и е АДА согласност.Тоа е исто така, висока ефикасност, ниска потрошувачка тоалет бара само 1.28 литри-по-рамна.Таа има 10 или 12-Инчен груб и целосно глазирани 1-1/8-Инчен trapway.Од Производителот Надградба на вашиот бања со Американски Стандард тоалет.На Madera 15-Инчен издолжена тоалет карактеристики моќен директни хранат св џет акција за елиминирање на мостови.Тоа е дарежлив 10 од 12-Инчен вода површина и е АДА согласност.Тоа е исто така, висока ефикасност, ниска потрошувачка тоалет бара само 1.28 литри-по-рамна.Таа има 10 или 12-Инчен груб и целосно глазирани 1-1/8-Инчен trapway.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата