.

.

Furuix Ткиво Хартија Пом Пом Жолта Сива Крем Ткиво Хартија Саќе Топки Хартија Фенери за Булчински Туш Роденден Украси/Свадба Партија Оркестарот Ти си Мојот Сонце Бебе

Furuix Ткиво Хартија Пом Пом Жолта Сива Крем Ткиво Хартија Саќе Топки Хартија Фенери за Булчински Туш Роденден

DEN 285.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ти си Мојот Сонце Бебе Туш Декорација Сива и Жолта бебе соба Оркестарот саќе топки поставите пакет листата : 6pcs ткиво пом poms : 2 buc жолта(1pcs 12inch+1pcs 10inch); ; 6 компјутери саќе топки : жолта/Крем/Сива,секој збор 2pcs : (1pcs 8inch+1pcs 6inch);2 парчиња сива(1pcs 8inch+1pcs 6inch);2 парчиња крем(1pcs 8inch+1pcs 6inch);Целосно 12pcs.Висат голем број на мали, средни и големи хартија фенери по случаен избор низ целата marquee поставата за користење на нашата транспарентна клипови; вратоврска риболов линија помеѓу клипови и хартија фенери да се откажам ги во саканата височини.Таа изгледа одлично виси од тавани, вратите, и осветлување тела, монтирани на ѕидовите, или се користи како табела centerpieces.Виси ткиво хартија фенер/ткиво пом poms гарланд за роденден/бебе туш/свадба декорација партија резерви.И економски начин да светне на вашата страна.Бродови станот,лесно да се одвиваат и фенери може да се користи повторно и повторно.Сива и Жолта бебе соба Оркестарот/Жолта сива крем Ткиво хартија pompoms саќе топки set /Ти си Мојот Сонце Бебе Туш Декорација пакет листата : 6pcs ткиво пом poms : 2 buc жолта(1pcs 12inch+1pcs 10inch); 2 парчиња сива(1pcs 12inch+1pcs 10inch); 2 парчиња ceam(1pcs 12inch+1pcs 10inch); 6 компјутери саќе топки : 2 парчиња жолта(1pcs 8inch+1pcs 6inch);2 парчиња сива(1pcs 8inch+1pcs 6inch);2 парчиња крем(1pcs 8inch+1pcs 6inch);Целосно 12pcs Создаде прослава во минути со оваа прекрасна фан сет!Овој сет е прекрасен изјава совршен за свадби, булчински тушеви, бебето тушеви, родендени, или која било друга партија.Декорација на олтарот, да се изгради фото кабина позадина, или за да се создаде основа за торта табела - можностите се бескрајни!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата