.

.

12pcs Ткиво Хартија Пом Poms - Теал Сиво Црна Хартија Цвеќиња 8inch 10inch Ткиво Хартија Топки,Најдобро за Бебе Туш Декорација & 1 родендени свадба partis

12pcs Ткиво Хартија Пом Poms - Теал Сиво Црна Хартија Цвеќиња 8inch 10inch Ткиво Хартија Топки,Најдобро за

DEN 285.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет на 12 компјутери 10inch poms : 2*Теал +2*Сива+2*Црно; 8inch : 2*Теал +2*Сива+2*Црна.Секој пом доаѓа со еден двор тенка бела лента за бесење.Бродови станот, виси string прилог.можете да ги користите за Свадби;Роденден Партии;Градина Партии;Бебето Тушеви ;Ангажмани;Домашна Декорација;Бебето Спални соби;Корпоративни Настани ;Годишнини.Тоа е пред-укината и пре-сече, се што ви треба е fluffing нив.Комбинираат неколку заедно да се направи на поинаков изглед.Може да се користи за повеќе наврати.Фото Може да Малку се разликува Од Вистинската Точка во Однос на Бојата се Должи на Осветлување за Време на Фото Снимањето или Мониторот Екранот.Овие шарени pompms се брз и лесен начин за да додадете софистицираност на формално собирање или да заличи до вечера.Тие, исто така може да биде обоен и украсени што ги прави активност за деца и возрасни слично.можете да ги користите за Свадби;Роденден Партии;Градина Партии;Бебето Тушеви ;Ангажмани;Домашна Декорација;Бебето Спални соби;Корпоративни Настани ;Годишнини..Состојба : 100% Сосема Нов и Првиот Квалитет Количина : 12sets Боја : (Како што се Покаже во Слики) Materiel : 100% Висок Квалитет Unscented Ткиво Хартија фенери.Функција : 1. Брод Станот, Индивидуално спакувани. 2. Тие можат да се користат одново и одново и изгледа фантастично во imparting весели зрачења до дома декор, проба вечера, булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : 1. Бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од сликата. 2. Бродови рамен и форми во секунди со помош на Упатствата.Превозот : 1. Сите налози се обработуваат во рок од 24 часа (од понеделник до петок). 2. Предаден Од Кина, Земете 12-16 дена за Испорака. 3. Купувачот треба да се одговорни за било каква вредност и сопствени должност ако постои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата