.

.

F Fityle Пластични Шиење Threader за Домаќинство Мултифункционален Машина за Шиење

F Fityle Пластични Шиење Threader за Домаќинство Мултифункционален Машина за Шиење

DEN 2181.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

* За вметнување, тоа може да се одржи игли цврсто за да се спречи паѓање при промена на игли. * тоа е лесен и удобен за Казанџии, Dressmakers, olders ракување. * Материјал : Пластични, Вкупната Големина : Прибл. 72 x 9 x 9mm/2.83 x 0.35 x 0.35 инч. * Оваа Threader може да им помогне на тема помине низ окото на пригоден начин. * Универзална, одговара за сите Домаќинство мултифункционален Машина за Шиење.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Ова Threader може да им помогне на тема помине низ окото погодно - За вметнување, тоа може да се одржи игли цврсто за да се спречи паѓање при промена на игли - Универзална, одговара за сите Домаќинство мултифункционален Машина за Шиење - тоа е лесен и удобен за Казанџии, Dressmakers, olders ракување - Материјал : Пластични, Вкупната Големина : Прибл. 72 x 9 x 9mm/2.83 x 0.35 x 0.35 инч.Пакетот Вклучува : 1 Парче Машина За Шиење Threader.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата