.

.

24 Парчиња Игла Threader за Рачно Шиење, Пластична Жица Јамка Игла Threader со Кутија за Складирање, DIY Везови Игла Threader Алатка Машина за Шиење, апарати за Шиење Алатки Едност

24 Парчиња Игла Threader за Рачно Шиење, Пластична Жица Јамка Игла Threader со Кутија за Складирање, DIY Везови

DEN 140.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакетот Вклучува : ќе добиете 10 компјутери на црвено, 10 компјутери на сино, 4 парчиња различни видови на threaders по случаен бои и складирање кутија.Доволно количество за вашата дневна шиење потреби.Издржливи и Флексибилни : Нашата игла threaders се направени од добри квалитетни материјали, силни и издржливи, не е лесно да се скрши.Исто така лист-форма пластична рачка го прави полесно да се одржи, флексибилни за да ги користите.Добро Организиран : Дојде со пластична кутија за складирање за да ги чувате овие игли се threaders или други прибор за шиење, нема повеќе да се грижите хаос или губење на предмети.Работи Одлично : Овие игла threaders одговара за провира оние игли со мала игла око.Практични алатки за шиење за стари, казанџии и оние кои не шиење работа.Широка Примена : иглата threader погоден за повеќето рака за шиење проекти, исто така, погодни за машина за шиење.Може да ви помогне да се протнете низ pinhole ефикасно.Големина : 24 Парчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата