.

.

Ј. КРАП 200 КОМПЈУТЕРИ Кабелот Брави за Маска со 4Pcs Шиење Напрсток

Ј. КРАП 200 КОМПЈУТЕРИ Кабелот Брави за Маска со 4Pcs Шиење Напрсток

DEN 301.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : 200pcs црна прилагодливи силикони затка со 4pcs 2 големини рака за шиење напрсток.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ : должината на силиконски кабелот часовниците е за 10мм / 0.39 инчен, постојат 2 различни дупка во крајот на тоа , поголем дупка е за 4mm / 0.16 инчи , на помала дупка е aboout 1.5 mm / 0.06 инч.Таа работи како шампион на различни големина ластичињата.На .Оваа тока може да биде погоден за сите различни големини на маска ремени (1/8 ремени,1/5 ремени,1/4 ремени,5/8 ремени).ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : прилагодливи кабелот брави за лицето маска е направен од висок квалитет на меки силиконски, мека и тешко да се пробие, мала тежина, deformable, еднократно.Овие мали костец се совршени за секој, со мал главата да се направи маска се вклопуваат и да се држат и не ја боли увото.Шиење Напрсток Материјал : шиење напрсток прст заштитник е направен од метал, трајни и здрав, не е лесно да ' рѓа и да се прекине.Подарок Идеја : добар подарок за шивачка и мајки за да ги заштитат своите прсти и, особено луѓето кои се долго време прстот ноктите.Ј.КРАПОТ 200 КОМПЈУТЕРИ Кабелот Брави за Маска со 4 Pcs Шиење Напрсток.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата