.

.

Храна Тегла Од Не ' Рѓосувачки Челик Термос Шишиња Долго Изолирани Ручек Кутија Кулер 2 Бои Факултативен Ручек Термос (Боја : Розова)

Храна Тегла Од Не ' Рѓосувачки Челик Термос Шишиња Долго Изолирани Ручек Кутија Кулер 2 Бои Факултативен Ручек

DEN 2148.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Без опашка вакуум процес, ефикасна изолација температура, подолготрајни изолација. 2. Парична казна спреј бои површина, свиленкаста и деликатна, не е лесно да се нула, нежен допир. 3. Направени на двоен слој од не ' рѓосувачки челик за да се подобри ефект на топлина зачувување и sizzling. 4.PP првенство маска, може да се користи како мал сад, изградена-во ориз лажица силиконски прстен течење-доказ, херметички. 5. Анти-пропадна купот на дното, носат-отпорни, не е лесно да се прелива; силикони се справи со, повеќе удобен за носење.Име : Thermos Material : двоен нерѓосувачки steelprompt : 1. Не содржи производи, освен овој производ се прикажани во производот фотографија.2. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молам прости ми.3. Горенаведените податоци за повикување само, прирачник за мерење може да биде погрешно, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.4. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Под нормални околности, нашата логистика ќе биде предаден во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата