.

.

Шише за вода Цртан филм Лавра Музички Шема Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода се Задржи Топло Ладно, Обновливи Метал Шише за Вода за Салата Home Office ?

Шише за вода Цртан филм Лавра Музички Шема Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода се Задржи Топло

DEN 791.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Железо Колба е направен од 304 од не' рѓосувачки челик кој е 100% BPA free, еко-пријателски храна одделение на други материјали за да се заштити вашата здрава хидратација.Тоа никогаш не ќе го оставам некој метален вкус или ' рѓа.ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Двоен-ѕидот вакуум изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода посебно дизајниран за мраз вода, топло кафе и пијалаци.Нашата вода шише го задржува течноста топла или ладна за 10 часа.ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ : изолираната BPA free капа спречува случајно spills и одржување сте среќни.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Земете оваа лесно да се носат преносни шише за вода додека пешачење, велосипедизам, шопинг или оставете го во канцеларијата.Изолираната шише за вода е одличен подарок за било кој повод.СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова шише за вода е одличен подарок љубител на спортот или тренер на било кој тим.Купи една за себе и еден подарок за пријател за нивниот роденден, Божиќ, Татко¡s Ден, Мајка¡s Day и многу повеќе.КАРАКТЕРИСТИКИ : Големина : 10.2 x 2.7 In Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Capacity : 17 ОЗ МЕТАЛНИ ШИШИЊА со ВОДА Нашите шише за вода е направен од премија на 304 нерѓосувачки челик што е 100% BPA FREE.Ова шише ќе ги чува вашите пијалаци ладни & топла за многу часови!Тоа ќе исто така, никогаш не се пот без оглед на она што го пијат температура.ЛЕСНО ДА се НОСАТ ВОДА ШИШЕ Овој двоен ѕид изолирани шише за вода ќе ги задоволи сите ваши потреби!Дали ви се пополни со врела вода или пак на мраз, шише никогаш нема да го добие топла или ладна да се носат!Можете да ги користите во канцеларијата, во салата, или дури и за активности на отворено како што кампување и пешачење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата